Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji 2015 dla naszej Prezes Ewy Marii Piłat

 

Już po raz szesnasty Laury powędrowały w ręce osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju naszego regionu, a ich postawa jest godna naśladowania. Niezmiernie się cieszymy, iż w dniu 5 stycznia 2016 roku w Filharmonii Opolskiej podczas uroczystej Gali nasza Prezes Ewa Maria Piłat odebrała Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji 2015 w kategorii: Kobieta przedsiębiorcza.

 

W Forum Opolskiego Biznesu przedstwiono osobę Pani Ewy Marii Piłat  następująco:

"Wokół siebie zawsze ma wielu pozytywnie zakręconych ludzi, chociaż sama swoją uwagę skupia przede wszystkim na nowatorskich projektach.

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a połączenie zamiłowania do tematyki regionalnej i ogromnej pracowitości daje efekt w postaci podtrzymywania wyjątkowych tradycji, połączenia folkloru z nowoczesnością oraz inspiracji do wielu działań rozwijających leżące u podnóża Opolszczyzny powiaty krapkowicki i strzelecki.

Ewa Maria Piłat to niegdyś prezes Krapkowickiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego, a od kilku dobrych lat Stowarzyszenian Kraina św. Anny. Jej działań nie sposób nie zauważyć. Pomagała w przywracaniu alei czereśniowych, organizowała konferencję Opolski ETNOdizajn, a na co dzień dba o to, a najważniejsze według potrzeb mieszkańców zadania miały odpowiednie środki finansowe umożliwiające ich realizację. To między innymi dzięki niej eksponowane są walory przyrodnicze, promowane zabytki i pielęgnowane tradycje.

Wszystko to wpływa na postrzeganie naszego regionu, a samo serce Opolszczyzny bije mocniej, piękniej i rzecz jasna... z należytym szacunkiem do dobytku poprzednich pokoleń."

 

Opolska Kapituła Laurów, powoływana przez Radę Opolskiej Izby Gospodarczej, wyróżniła również:

 

Wszystkim laureatom serdeczanie gratulujemy!!!

 

 

Wersja XML