Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nie kupuj - adoptuj

Gotowe do adopcji - te duże jak i małe, weterani, młodzież, stateczne, dorosłe

TOFIK trafił do schroniska na początku września. To 6,5-letni psiaczek dla jednych miły, sympatyczny i łagodny, dla innych wredny, gryzący i warczący. Pewnie jest to kwestia zaufania - tym pierwszym TOFIK z tych czy innych względów zaufał, tym drugim jeszcze nie :) ale wszystko jest kwestią czasu. Tofik czeka na rodzinę, która go poskromi i z determinacją pokaże jak warto się zachowywać :)
W każdym razie TOFIK jest gotowy do pójścia w świat, ten szczęśliwszy świat.

 

 

 
SZON jest pieskiem z przeszłością i to trudną przeszłością... Już dwa razy wrócił z adopcji. Mimo, iż ma około 6 lat to jest trudnym i dominującym psiakiem, któremu zdarza się ugryźć. Do jego opieki jest poszukiwana osoba chcąca i mająca dużo siły i determinacji, aby pokazać mu że człowiek nie tylko kojarzy się z przykrymi przeżyciami ale również z miłością. Należy z nim pracować i przejść szkolenie by zrozumiał, iż można kogoś pokochać, pokochać bezgranicznie.
 

 

 
TOBI jest szczeniaczkiem, który poszukuje kochającego domu. W jego oczach widać jeszcze radość i chęć do zabawy, więc nie należy zwlekać z jego adopcją, by szarość i samotność unosząca się pomiędzy kratami schroniska nie wywarła na nim negatywnego piętna.
Tobi odnalazł już nowy dom i kochających właścicieli.
 

 

AMIGO jest starszym spokojnym i przyjaznym pieskiem. Nie lubi długich spacerów, obwącha teren, załatwi swoje potrzeby i sam wraca do kojca. W schronisku przebywa już od roku i bardzo czeka na nową kochającą rodzinę.

 

 

BELLA jest bardzo przyjazną suczką, nie warczy, jest spokojna, bardzo wystraszona i wycofana. Od roku przebywa w schronisku i powoli się otwiera na człowieka, ale jeszcze boi się nowych terenów i pomieszczeń. Ma problemy by wejść np. do gabinetu weterynaryjnego i potrzebuje więcej czasu i cierpliwości opiekunów by ją przekonać do nowego.

 

 

 
BORYS usposobieniem jest bardzo podobny do Belli, są przyjaciółmi z jednego boksa. Borys jest strasznym przytulaskiem, bardzo spokojny, szybciej się odnajduje w nowych miejscach. Jest już gotowy by poznać nowych opiekunów i mieć swoją kochającą rodzinę na tę resztę lat swojego życia.
 
 

 

 

Przedstawiamy Państwu pierwszych sześć piesków, które obecnie przebywają w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu a pilnie poszukają nowych domów. Jeśli choć jeden z nich znajdzie nowy, kochający dom to będzie to wielkim sukcesem przeprowadzanej przez nas akcji.


 

Na miłość nigdy nie jest za późno...

Bird Born jest ilustratorem z Moskwy, który postanowił podzielić się ze światem historią adopcji swojego psiaka ze schroniska.

Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML