Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kolejne spotkania "Idealnej Pani Domu"

Warsztaty Ogrodnicze – z dnia 12.10.2016r.

W środę 12.10.2016r. w Oddziale Przedszkolnym w Piotrówce odbyło się kolejne spotkanie „ Idealnych Pań Domu”. Tym razem warsztaty miały charakter wymiany doświadczeń z zakresu ogrodnictwa. Pierwsza część spotkania, to teoria na temat roślin ogrodowych oraz sposobów i pomysłów na idealny ogród. Druga część była praktyczna – uczestniczki wraz ze swoimi pociechami miały okazję wykorzystać teorię w praktyce, do czego został wykorzystany przedszkolny ogródek, na którym powstała rabatka z pięknymi kwiatami, drzewkami i bylinami.

Zarówno mamy, jak i ich pociechy wykazały się nie tylko pomysłowością, ale i ogromnym zaangażowaniem w pracy, co sprawiło im wiele satysfakcji.

Spotkanie z Kosmetyczką – z dnia 26.10.2016r.

26 października 2016 r., to data już piątego spotkania w ramach realizowanego w Oddziale Przedszkolnym w Piotrówce projektu „Idealna Pani Domu ”. Tym razem spotkanie z kosmetyczką zostało zorganizowane tylko dla Mam.

Zaproszony gość, pani Angelika Plank - Brajtkopf mgr kosmetolog, biotechnolog, wizażystka, podolog, przekazała uczestniczkom ogromną wiedzę jak dbać o dłonie i stopy. Uświadomiła, że często nie myślimy o tym, ile w codziennym życiu używamy artykułów chemii gospodarstwa domowego, tak bardzo szkodzącej skórze naszych dłoni. Uczestniczki mogły zrobić peeling dłoni, a następie wypróbować profesjonalne kosmetyki używane w kosmetologii.

Mamy już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z kosmetyczką, które odbędzie się 9 listopada 2016r. o godzinie 17.00 w Oddziale Przedszkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej w Piotrówce. Tematem będą porady jak dbać o cerę twarzy oraz jak dobierać makijaż do wieku czy okazji. Zapraszamy!

Spotkanie z Brafitterką – z dnia 27.10.2016r.

Czwartek 27 października był okazją, aby uczestniczki projektu „Idealna Pani Domu”  realizowanego przez Radę Rodziców Oddziału Przedszkolnego PSP w Piotrówce, mogły zasięgnąć profesjonalnej porady na temat  jak  perfekcyjne dopasować bieliznę na każdą kobiecą figurę. „Jest to podstawowa wiedza, jaką powinna posiadać każda kobieta. Brafitting przyniósł prawdziwą rewolucję! – pokazał, że 95% kobiet na świecie nosi źle dobraną bieliznę. Biust jest sentencją kobiecości, to jak go traktujemy, jak dbamy, ubieramy - wpływa na to jak się czujemy i kim jesteśmy - takie porady usłyszały uczestniczki spotkania z brafitterką Panią Renatą Pietruszka . Miejscem spotkania był sklep  z „Modną Bielizną” w Strzelcach Opolskich.

Teoria to jedno, ale jak w praktyce powinien wyglądać taki dobór? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jakie fasony biustonoszy wybierać , a jaki dobierać w poszczególnych etapach ciąży, a potem także karmienia?” Wiedza teoretyczna została zastosowana w praktyce. Wszystkie uczestniczki oddały się w fachowe ręce Pani Renaty. Obserwując atmosferę warsztatów oraz słuchając komentarzy Mam  można wnioskować, że było to kolejne udane spotkanie, dzięki któremu Mamy mogły zrobić coś dla siebie. Dziękujemy za profesjonalną obsługę i  za miłe spotkanie.

Autor: N.Wiesiołek

02.11.2016r.

 

 

Zapraszamy na spotkania w kolejnych miesiącach:

Listopad

09.11.2016r. godz. 17.00 w OP PSP w Piotrówce- Spotkanie z kosmetyczką – temat; dbamy o cerę twarzy. Potrafimy zrobić makijaż na każdą okazję.

16.11.2016r. godz. 17.00 w OP PSP w Piotrówce – spotkanie z dietetyczką

23.11.2016r. godz. 17.00 w OP PSP w Piotrówce – zajęcia techniczne – lampiony i świąteczne ozdoby

Grudzień

07.12.2016r. – zajęcia kulinarne – wymiana doświadczeń i przepisów. Zdobienie pierników.

14.12.2016r. – warsztaty florystyczne – wianki i stroiki świąteczne

Wersja XML